نکات خرید ابعاد وان حمام

ابعاد مختلف وان حمام

وان نقطه کانونی فضای سرویس بهداشتی خواهد بود. ابعاد وان حمام باید با فضا هماهنگ باشد. معمولا هنگام بازسازی سرویس بهداشتی برای خرید وان حمام اقدام می‌کنند. در این صورت مشکلی از بابت عبور وان وجود نخواهد داشت زیرا هنوز درب ورودی نصب نشده است. در غیر این صورت باید ابعاد و اندازه‌ها به نحوی انتخاب شود که از درب ورودی عبور کند.

حداقل فضای مورد نیاز برای نصب وان حمام

بررسی اندازه استاندارد وان جکوزی نشان می‌دهد فضای مورد نیاز از سطح سرویس بهداشتی برای نصب ابعاد استاندارد وان در حمام باید بیش از ۱.۲۰ متر مربع باشد. وان گوشه معمولا ۳۰ درصد فضای کمتری اشغال می‌کند. ابعاد وان حمام برای فضاهای کوچک معمولا مساحتی بیش از ۰.۸۲ متر مربع را اشغال خواهد کرد.

در حمام وان دار باید فضای آزاد کافی را در نظر گرفت تا دسترسی آسان شود. طراحان داخلی پیشنهاد می‌دهند که فضای آزاد جلوی وان دست کم  150 سانت طول و ۷۵ سانت عرض داشته باشد تا کاربران بتوانند با خیال راحت وارد وان شوند.

ابعاد استاندارد وان حمام

برای سرویس بهداشتی با مساحت متوسط، طول ابعاد وان حمام دست کم به ۱۵۰ سانت می‎ رسد و ۱۵۰ سانت نیز فضای باز نیاز است. سرویس بهداشتی دست کم باید بیش از ۲.۲۰ متر طول داشته باشد تا به راحتی اجازه نصب به شما بدهد و فضای باز نیز وجود داشته باشد.

اگر فضا محدود است؛ هنگام نصب وان برای حمام کوچک ، حداقل فاصله از توالت و کابین روشویی را دست کم باید ۳۰ سانت در نظر گرفت و کمتر از این مقدار دردسر ساز است. بنابراین اگر فضای سرویس بهداشتی زیر ۲.۲۰ متر مربع است از خرید وان صرف نظر کنید.

شرکت ورتا تولیدکننده انواع ست های روشویی است. کلیه ست های کابینت روشویی این مجموعه با بهترین متریال های روز دنیا تهیه می شود و دارای گارنتی 2 الی 5 ساله می باشد. برای مشاوره و خرید ست روشویی از تولیدکننده روشویی تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *