افزایش زیبایی بصری دکوراسیون با روشویی لاکچری

روشویی کابینتی لوکس

ایده های جذابی برای ایجاد دکوراسیون داخلی مدرن در سرویس بهداشتی وجود دارد که یکی از آن بکارگیری روشویی مدرن لوکس است. به طور کلی امروزه زیبایی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی مانند دیگر بخش های خانه اهمیت پیدا کرده است. به همین دلیل به منظور داشتن دکوراسیون منحصر به فرد در سرویس بهداشتی و حمام از انواع روشویی لاکچری مانند روشویی پایه دار، رومیزی، صفحه ای، لب برجسته و روشویی کابینتی لوکس استفاده می کنند.

انواع مدل های روشویی مدرن و لوکس

تنوع در مدل های روشویی موجب شده در انتخاب نوع روشویی، با مدل های منحصر به فرد و جذابی مواجه شویم. انواع روشویی لاکچری با استفاده از متریال های مختلف، طرح های منحصر به فرد و ابعاد گوناگون تولید می شوند. روشویی مدرن و لوکس به صورت پایه دار و بدون پایه همچنین روشویی کابینتی لوکس و مدل دیواری جزو محبوب ترین و بی نظیر ترین محصولاتی هستند که نقش پر رنگی در زیبایی بصری دکوراسیون سبک های مدرن، کلاسیک و نئوکلاسیک دارند.

  • روشویی پایه دار

یکی از مدل های پرطرفدار و البته قدیمی روشویی، روشویی پایه دار است. این مدل ها محصولات ظاهری ساده و در عین حال شیک و زیبا دارند. انواع روشویی لاکچری پایه دار به صورت کابینتی، ساده و سنگی تولید می شوند. طراحی ساده این محصولات به همراه قیمت مناسبی که دارند برای افرادی که به دنبال روشویی های ساده و با ابعاد کم و قیمت عالی هستند یک انتخاب ایده آل است.

در واقع پایه های روشویی پایه دار لوله ها را به طور کامل می پوشاند؛ بنابراین اگر نمی توانید لوله ها را به صورت توکار نصب کنید یا فضای کمی دارید انتخاب انواع روشویی پایه دار بهترین گزینه است. همچنین روشویی پایه دار سنگی که ظاهر مدرن و جذابی دارد از مقاومت و استحکام و دوام زیادی برخوردار است و با گذشت زمان تغییر رنگ نمی دهد.

  • روشویی بدون پایه

روشویی بدون پایه برای محیط های کوچک بسیار مناسب است؛ زیرا ابعاد کوچکی دارد و امکان جابه جایی آن وجود دارد. همچنین نظافت روشویی بدون پایه بسیار راحت تر از پایه دار است. انواع روشویی های کابینتی بدون پایه با استفاده از متریال های مختلفی نظیر سرامیک، پی وی سی،‌ چوب و ام دی اف تولید می شوند.

در واقع روشویی کابینتی لوکس به علت ظاهر زیبا و منحصر به فردی که دارد همواره جزوه محبوب ترین نوع روشویی است و در ساختمان هایی که طراحی مدرن و لوکس دارند مورد استفاده قرار می گیرد. روشویی بدون پایه کابینتی از دو بخش اساسی تشکیل می شود. بخش اول کاسه روشویی و بخش دوم کابینت بدون پایه است که به دیوار متصل می شود. از قسمت کابینت روشویی می‌ توان به عنوان محفظه ای برای نگهداری وسایل بهداشتی مانند مایع شستشوی دست و دستمال کاغذی استفاده کرد.

  • روشویی دیواری (کابینتی دیواری)

روشویی لاکچری دیواری بدون پایه و کابینتی است. امروزه روشویی ها در مدل های بسیار متنوع و جذاب تولید می شوند. یکی از مدل های لاکچری روشویی دیواری می باشد که طراحی منحصر به فردی دارد و برای دکوراسیون سبک مدرن یک گزینه بسیار عالی محسوب می شود. البته انواع روشویی دیواری با استفاده از متریال های مختلفی تولید می‌ شوند که یکی از پرکاربرد ترین و رایج ترین مدل روشویی دیواری، روشویی سرامیکی است.

این مدل روشویی مدرن لوکس بر روی دیوار و سرامیک متصل می شود و جای کمی را اشغال می کند. همچنین نظافت روشویی دیواری بسیار راحت تر از روشویی های پایه دار و کابینتی است. علاوه بر این روشویی دیواری برای سرویس بهداشتی کوچک یک گزینه بسیار ایده آل و عالی محسوب می‌ شود‌؛ زیرا از شلوغ  نشان دادن فضا جلوگیری می کند.

  • روشویی رومیزی

یکی از مدل های پرکاربرد روشویی مدرن لوکس مدل رومیزی است. روشویی سرامیکی رومیزی در ابعاد گوناگونی تولید می شود و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. این گونه از محصولات همانند مدل های دیگر روشویی رنگبندی متنوعی دارند؛ لذا کسانی که قصد خرید انواع روشویی رومیزی، کابینتی و پایدار را دارند می توانند با توجه به رنگ دکوراسیون سرویس بهداشتی شان یکی از رنگ بندی متنوع روشویی لاکچری را انتخاب نمایند.

انواع مدل های پر کاربرد روشویی کابینتی

انواع روشویی کابینتی لوکس در سبک های گوناگونی تولید می‌ شود که شامل: سبک مدرن برای افراد ساده پسند، سبک کلاسیک برای علاقه مندان به روشویی های طرح دار و سبک نئوکلاسیک برای کسانی که علاقه دارند تا روشویی شان تلفیقی از سبک مدرن و کلاسیک باشد، است.

  • روشویی کابینتی کلاسیک

در طراحی دکوراسیون داخلی خانه و سرویس بهداشتی همواره باید از متریال‌ هایی استفاده کرد که متناسب با سبک دکوراسیون داخلی باشد. انواع روشویی کابینتی لوکس که در سبک کلاسیک تولید شده اند دارای ظاهر دکوراتیو و جذاب هستند. به طور کلی بر روی درب های روشویی کابینتی کلاسیک طرح های بسیار جذابی حکاکی شده که جذابیت روشویی را چندین برابر افزایش داده است.

  • روشویی کابینتی مدرن

سبک مدرن همواره با سادگی و جذابیت همراه است. روشویی کابینتی لوکس سبک مدرن ظاهری ساده در عین حال منحصر به فرد دارد. کسانی که علاقه زیادی به سبک های به روز و مدرن دارند، می توانند از انواع روشویی مدرن کابینتی، رومیزی، بدون پایه و پایه دار استفاده کنند. روشویی کابینتی سبک مدرن در ابعاد و مدل های گوناگونی تولید می شود؛ بنابراین علاقه مندان به سبک مدرن در خرید روشویی کابینتی مدرن انتخاب بیشتری دارند.

 

روشویی لاکچری

 

  • روشویی کابینتی نئوکلاسیک

سبک نئوکلاسیک تلفیقی از سبک مدرن و کلاسیک است. این مدل روشویی در طرح، رنگ، ابعاد و اندازه گوناگون تولید می شود. جذابیت ظاهری انواع روشویی کابینتی سبک نئوکلاسیک سبب شده تا افراد زیادی از روشویی های نئوکلاسیک در دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی شان استفاده نمایند.

نکات مهم در خرید روشویی شیک و لاکچری

برای خرید روشویی لاکچری باید به نکات بسیار مهمی توجه کرد. اولین نکته توجه به ابعاد و اندازه روشویی است. همانطور که می دانید در سرویس بهداشتی که متراژ کوچکی دارد باید از روشویی ابعاد کوچک مانند روشویی بدون پایه استفاده شود؛ زیرا روشویی پایه دار و روشویی های کابینتی علاوه بر اینکه موجب شلوغ نشان دادن فضای سرویس بهداشتی می شوند، جذابیت ظاهری دکوراسیون داخلی را کاهش می دهند.

از طرف دیگر برای خرید روشویی مدرن لوکس باید به مدل و سبک آن توجه کنید.‌ در واقع با انتخاب درست روشویی می توانید دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی تان را چندین برابر زیباتر و جذاب تر و در عین حال کاربردی تر کنید.

تلفیق زیبایی و کیفیت در روشویی های لاکچری

امروزه زیبا بودن دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی برخلاف گذشته مد نظر بسیاری از افراد قرار گرفته است. از آنجایی که در طول روز چندین بار از سرویس بهداشتی استفاده می شود، باید به دکوراسیون داخلی این بخش از خانه توجه زیادی داشت. انواع روشویی کابینتی لوکس با استفاده از بهترین متریال ها تولید می شوند. به همین جهت ضد آب و ضد رطوبت هستند.‌

همه ما می‌ دانیم که سرویس بهداشتی محیط مرطوبی است؛ بنابراین در دکوراسیون داخلی باید از متریال هایی استفاده کرد که در برابر آب و رطوبت مقاوم باشند. انواع روشویی علاوه بر اینکه از کیفیت بالایی برخوردارند، ظاهر بسیار جذاب و طراحی منحصر به فردی دارند.

جمع بندی

انواع روشویی لاکچری در مدل ها و سبک‌ های گوناگون تولید در برند ورتا تولید می‌ شوند که شامل: روشویی پایه دار، بدون پایه، روشویی رومیزی و کابینتی هستند. همچنین روشویی ها در سبک مدرن کلاسیک و نئوکلاسیک طراحی می‌ شوند. به همین جهت خریدارن می توانند با توجه به سبک دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی یکی از روشویی های زیبا و پر کاربرد را انتخاب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *