انتخاب نرده حوله حمام

نرده حوله

نرده حوله حمام اساساً میله های فلزی افقی هستند که به عنوان قفسه خشک کن برای حوله ها استفاده می شود. از این گذشته، دستیابی به حوله خشک پس از دوش گرفتن باید آسان باشد. دستیابی در این مورد بهتر است جوری باشد که همه باید از آن لذت ببرند و اذیت نشوند. یک نرده حوله حمام، که هم محکم و هم شیک باشد و به درستی انتخاب و نصب شود.

کدام نرده حوله مناسب است؟

نرده حوله حمام یک از تجهیزات کاربردی برای حمام شما است. و در طرح های مختلفی مانند نرده حوله تکی، نرده حوله دوتایی، بازوهای چرخان یا قلاب روپوش تولید و عرضه می شود. که آنها را می توان به دیوار نصب کرد، ایستاده یا روی سقف محکم کرد.

ممکن است انتخاب این لوازم جانبی چالش برانگیز نباشد، اما مهم است که بدانید قبل از خرید به دنبال چه چیزی باشید. حوله حمام لوازم جانبی است که تکمیل کننده چیدمان حمام است و برای خشک کردن آب طراحی شده است. به این ترتیب، مهم است که خوب انتخاب کنید. در حالی که اولویت‌ها و جذابیت‌های زیبایی‌شناختی شما قطعاً مهم هستند، باید کاربردی، مفید بودن و دوام را نیز در نظر بگیرید. در این پست به شما می گوییم که چگونه در انتخاب یک حوله حمام محکم و شیک استفاده کنید.

جذابیت و تکمیل طراحی

رنگ یا روکش نرده حوله به دلایل زیبایی شناختی مهم است زیرا این فرصت را به شما می دهد تا لوازم و وسایل حمام خود را مطابق با دکوراسیون حمام خود ترکیب و مطابقت دهید، بدون اینکه به هیچ وجه بر عملکرد حوله تأثیر بگذارد. ریل حوله دوتایی با روکش مشکی مات یک از نمونه های عالی است.

همچنین نوع فلزی که نرده حوله حمام از آن ساخته شده است به استحکام، دوام و سهولت نگهداری آن کمک زیادی می کند.

به عنوان مثال، ریل های ساخته شده با کروم یا فولاد ضد زنگ تضمین می شود که طول عمر بیشتری نسبت به سایر مواد فلزی ضعیف تر دارند. از طرفی بادوام و سبک وزن هستند و کار با آنها را در هنگام نصب آسان تر است.

نرده حوله دوبل

در حالی که یک حوله تکی انتخاب استاندارد برای بسیاری از صاحبان خانه است، ریل های دوتایی (یا بیشتر) در یک حوله فضای بیشتری برای خشک کردن به شما می دهد. اگر بیش از یک نفر از حمام شما استفاده می کنند، این گزینه خوبی است.

با این حال، باید به خاطر داشته باشید که یک نرده حوله دوبل می تواند گران تر باشد. ریل های بیشتر همچنین به این معنی است که هرچه بیشتر از دیوار امتداد داشته باشند، احتمال بیشتری دارد که خطر ایمنی برای افرادی که از حمام استفاده می کنند، باشند. شما نمی خواهید هر بار که از حمام بیرون می آیید با حوله حمام برخورد کنید!

سهولت نصب 

برخی از ریل‌های حوله حمام با استفاده از پیچ و براکت نصب می‌شوند، برخی با استفاده از مکنده و برخی دیگر با استفاده از نوار چسب نصب می‌شوند. نصب همه آنها نسبتاً آسان است، اگرچه برخی از آنها محکم تر از بقیه هستند.

انواع نوارهای چسبنده ساده ترین نصب هستند. زیرا فقط باید نوار را جدا کنید تا هر ستون را به دیوار بچسبانید. ریل حوله ای دارای مکنده از قدرت خلاء برای محکم نگه داشتن ریل روی دیوار استفاده می کند. هر دو نیاز به یک سطح تمیز و صاف برای نصب دارند و چسب در نوار چسب معمولاً به 24 ساعت زمان نیاز دارد تا محکم شود.

براکت‌ها و پیچ‌ها نیاز به کمی کار دارند، زیرا برای نصب باید دیوار را سوراخ کنید. با این حال، آنها ریل دوش را به شدت به دیوار می‌کشند و آن را به گزینه محکم‌تری تبدیل می‌کنند. به علاوه، می توان آن را تقریباً در هر مکانی نصب کرد.

به حوله های خود خانه ای محکم و شیک بدهید که شایسته آن است!

نرده حوله حمام یکی از وسایل ضروری حمام است که اغلب به دلیل عدم استایل ظاهری آنها کنار گذاشته می شود. با این حال، با انتخاب ریل حوله مناسب، اکنون می توانید به همه مخالفان ثابت کنید که اشتباه می کنند.

قبل از اینکه تصمیم به خرید بگیرید، پایان، تعداد ریل ها و سهولت نصب را در نظر بگیرید.

کلام آخر

مجموعه ورتا، تولیدکننده روشویی تولید کننده انواع ست کابینت روشویی، روشویی سنگی، روشویی کابینت دار و… است. برای مشاوره رایگان و انتخاب روشویی متناسب با فضای خود تماس بگیرید.

One thought on “انتخاب نرده حوله حمام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *