راهنمای انتخاب انواع کاسه روشویی مناسب

انواع کاسه روشویی

حوض های کانتر یکی از اجزای اصلی طراحی خوب حمام هستند. نصب آن‌ها ساده است، تقریباً به هر شکل و سبک قابل تصوری می‌آیند و به دلیل شکل‌های خود، به‌ویژه زمانی که می‌خواهید یک نقطه کانونی در بالای یک نیمکت یا واحد روشویی ایجاد کنید، مؤثر هستند. هدف این راهنمای خرید این است که به شما کمک کند تا از بین انواع کاسه روشویی گزینه مناسب را انتخاب کنید. برای پروژه حمام خاص خود را داشته باشید، بنابراین اجازه دهید همه ملاحظاتی را که باید در هنگام انتخاب یک کاسه روشویی بالا به آن فکر کنید، بررسی کنیم.

مزایای استفاده از کاسه روشویی چیست؟

با نمایان شدن تمام بدنه حوض روشویی، کاسه های روی کابینت روشویی راهی عالی برای به رخ کشیدن ویژگی های طراحی زیبا هستند، به این معنی که آن ها قطعاتی عالی می سازند. به دلیل طیف گسترده ای از اشکال و سبک های موجود، این پیکربندی حوض واقعاً می تواند برای هر سبک طراحی که تصمیم دارید با آن اجرا کنید، به شرط داشتن فضای کافی مناسب است.

سبک های موجود برای حمام های بزرگ و کوچکتر

به عنوان مثال، حوض‌های کوچک‌تر و پرآذین‌تر می‌توانند حتی در موقعیت‌های فضایی مانند اتاق‌های خاص یا حمام مهمان، قطعاتی از ویژگی‌های خیره‌کننده بسازند، در حالی که اندازه‌های بزرگتر و سخاوتمندانه‌تر کاسه با فرودهای شیری برای حمام‌های اصلی مناسب‌تر است.

گزینه‌های قرار دادن ضربه‌ای انعطاف‌پذیر

کاسه کانتر انعطاف پذیری بیشتری در مورد قرار دادن شیر می دهند، زیرا می توان آنها را روی خود کاسه، روی نیمکت مجاور یا حتی روی دیوار نصب کرد. از آنجایی که آنها در بالای پیشخوان قرار می گیرند، اغلب در ارتفاع راحت تر و راحت تری نسبت به سایر لگن ها قرار دارند و در صورت اندازه کاسه های بزرگتر، تجربه منطقه شستشوی بسیار بهتری را ارائه می دهند.

نصب آسان

هنگامی که به نصب نگاه می کنیم، کاسه های بالای پیشخوان، قطعات بسیار ساده تری برای نصب هستند، زیرا تغییرات روی نیمکت برای نصب بسیار کم است، و تنها به یک برش برای ضایعات نیاز دارد، و کاسه توسط سیلیکون و دوشاخه ایمن شده است. اگر حوضچه در قسمت عقب لعاب دارد، بهتر است حداقل 50 میلی متر بین قسمت پشتی حوضچه و دیوار خود بگذارید تا تمیز کردن آسان باشد.

انواع کاسه روشویی

انواع سبک روشویی

کاسه کانتر بیضی شکل

یک کاسه بیضی شکل بالای پیشخوان لوکس امروزی است. ظاهر تمیز و مینیمالیستی است و نمایی ظریف و در عین حال قدرتمند را ایجاد می کند. این کاسه ها که با سبک مینیمال و رنگ های خنثی همخوانی دارند، حسی شبیه به آبگرم را به زیبایی کلی شما ارائه می دهند.

کاسه های گرد

حوضچه های گرد یک انتخاب کلاسیک برای پروژه های حمام از هر نوعی هستند. یک شکل هندسی ساده که می تواند تاثیری جسورانه داشته باشد. ما به خصوص پیکربندی او و او را با قرار دادن آنها در کنار هم مانند زیر دوست داریم:

حوضچه های کانتر مستطیلی

اگر ظاهر کمتر ارگانیک را ترجیح می دهید، روی آوردن به اشکال مستطیلی با خطوط تمیز برای افزودن استعداد معماری گزینه خوبی است. با ارائه ظرافت بی‌دردسر، سبک‌های زیبای زیادی برای تطبیق با حمام، آینه و توالت وجود دارد، بنابراین می‌توانید زیبایی‌شناسی خود را به‌عنوان یک کل به هم متصل کنید. آنها اغلب دارای گوشه های ملایم و منحنی هستند تا خشن به نظر نرسند و فضای کافی برای شستشوی روزانه ارائه می دهند.

کاسه های مجسمه سازی هنری

از ظریف و مینیمالیستی گرفته تا عجیب‌تر، قطعات سبک مجسمه‌سازی زمانی که به درستی به کار روند می‌توانند سرگردانی واقعی باشند.

کاسه های رنگی کانتر

کاسه های روی نیمکت می توانند راهی باورنکردنی برای معرفی کمی رنگ بیشتر به اتاق باشند، با صدها گزینه موجود برای ترکیب رنگ با وسایل، اتصالات و سطوح، سرمایه گذاری روی یک حوض رنگی می تواند به پروژه جدید حمام شما برتری دهد.

کلام آخر

در این مقاله به انواع کاسه روشویی پرداختیم. شرکت ورتا تولیدکننده انواع ست روشویی کابینت دار، سنگ روشویی و… است. برای مشاوره و خرید انواع قیمت ست روشویی، سنگ روشویی و… تماس با مجموعه ورتا، تولیدکننده روشویی تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *