8 ایده بازسازی حمام

بازسازی حمام

8 ایده کاربردی برای بازسازی و نوسازی حمام

آخرین باری که خانه خود را بازسازی کردید، چه زمانی بود؟ در حمام چه تغییراتی را ایجاد کردید؟ بازسازی حمام می تواند بسیار هیجان انگیز باشد. چرا که می تواند حماما را به فضایی آرامبخش و آرام تبدیل کند. مخصوصا زمانی که پس از یک روز پر مشغله کاری، به حمام رفته و از آن استفاده می کنید.

بارها مشتریانی دیده ام که سالها از بازسازی فضای حمام شان رضایت داشتند. مشتریانی که می گفتند حتی پس از گذشت چندی سال از بازسازی حمام هنوز هم کیفیت قابل قبول دارد. و فضای آرام بخشی دارد.

در این بخش به 8 ایده کاربردی بازسازی حمام می پردازیم. ایده هایی که می تواند بسیار کاربردی باشد.

ایده اول

استفاده از روشویی سنگی

استفاده از سطوح سنگی همواره جذابیت خاصی دارد. روشویی هایی سنگی جذابین خاصی بهفضا می دهند. در واقع سطوح سنگی کمک می کنند تا فضا لوکس ر به نظر بیاید. سطوح سنگی به دلیل طبیعی بودن خاصی که دارند، همواره آرام بخش هستند و چشم از دیدن آن خسته نمی شود. از طرفی سنگ ها کیفیت بالایی دارند و با گذشت زمان کمتر دچار فرسودگی می شوند و خوب به نظر می رشند.

تجهیزات با پوشش کرومی

جنس شیرآلات، آویزها و سایر تجهیزات که در فضای مرطوبی چون حمام و دستشویی استفاده می شوند، بسیار مهم هستند. چرا که اگر جنس خوبی نداشته باشند، به سرعت خراب می شوند. تجهیزاتی که پوشش کرومی دارند و یا آبکاری کرومی شده اند، گزینه بسیار مناسبی برای حمام هستند. تجهیزات کرومی ظاهر کلاسیک ودرخشانی دارند. از همه مهم تر چشم را خسته نمی کنند. و نگهداری و تمیز کردن آن ها آسان است.

بازسازی حمام

استفاده از کمد و یا قفسه

در اغلب سرویس های بهداشتی تجهیزات بهداشتی و آرایشی نگهداری می شود. برای مرتب نگه داشتن و نظم دهی به این تجهیزات می توان از قفسه و کمدها استفاده کرد.

استفاده از کابینت روشویی می تواند فضای شما لوکس تر کند و هم فضایی برای قرار دادن وسایل شما تامین کند. استفاده از قفسه های کنار آینه نیز گزینته های خوبی هستند. این قفسه ها فضای در دسترس زیادی ایحجاد می کنند. به همین دلیل بسیار کاربردی و به درد بخور هستند.

شاید در نگاه اول قفسه های کنار فول ست روشویی چندان جذاب نباشد. اما زمانی که از آن استفاده کنید به کاربردی بودن آن پی خواهید برد.

 کفپوش چوبی

یکی از مهم ترین مراحل بازسازی حمام، بازسازی کف حمام است.استفاده از کفپوش های چوبی بسیار جذاب هستند. کفپوش های چوبی می توانند با طرح چوبی که دارند، صمیمیت خاصی به فضای شما بدهند. کفپوش های چوبی با کیفیت ضد آب هستند و می توانید با خیال راحت از آنها استفاده کنید. یا می توانید از دیگر کفپوش ها و یا کاشی ها با طرح چوب استفاده کنید.

طرح های چوبی تناسب خاصی با سطوح سنگی دارند. به همین ما به شما توصیه میکنیم از ترکیب این دو در سرویس بهداشتی خود استفاده کنید.

بازسازی حمام

افزودن وان

افزودن وان به حمام  و سرویس بهداشتی بی نظیر است. شاید در نگاه اول فکر کنید که نیازی به وان نیست. اما زمانی که آن را به حمام خود اضافه کردید و از آن استفاده کردید؛ متوجه خواهید شد که چقدر کاربردی است. پس از یک روز کاری پر استرس و پر مشغله، زمانی که از وان استفاده می کنم و در آبگرم می نشینم، تجربه ای بی نظیر است. خستگی هایم رفع می شود و برای یک خواب خوب آماده می شوم. چی از این بهتر؟!

فن تهویه حمام

یک فن با کیفیت و قوی که رطوبت اضافی را از حمام خارج کند، بسیار ضروری است. یک فن خوب کمک می کند تا تهویه حمام به درستی انجام شود.

کلام آخر

بازسازی حمام یکی از مراحل مهم نوستزی و بازسازی خانه است. مجموعه ورتا تولید کننده انواع فول ست روشویی و کابینت روشویی در طرح ها و رنگ های مختلف است. برای مشاهده و خرید کابینت روشویی کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *