روش های کاربردی و اقتصادی برای ساختن حمام لوکس تر

حمام لوکس

ایده های کاربردی برای حمام لوکس تر!

تا به حال به حمام های لوکس و خاص دقت کرده اید؟ به راستی چه چیزی آنها را تا این حد خاص و زیبا می کند؟ همه ما دوست داریم متناسب با هزینه ای و بودجه ای که داریم، یک حمام زیبا داشته باشیم. در این مقاله قصد داریم تا به روش هایی ساده اما موثر برای داشتن یک حمام لوکس و مجلل بپردازیم. با ما همراه باشید.

در ابتدا بهتر است بگویم که شما تنها کسی نیستید که می خواهید حمام تان زیباتر و جذاب تر شود. یک نکته قوتی که در این مسئله وجود دارد این است که حمام ها معمولا فضاهای کوچکی هستند. به همین دلیل هزینه های بازسازی و یا نوسازی آن کمتر است. به همین دلیل شما می توانید با کمترین هزینه، تغییرات چشمگیر ایجاد کنید و یک حمام لوکس بسازید. نکته مهمی دیگری که باید به آن توجه کنید، این است که برنامه ریزی منظمی را انجام دهید تا بدانید چه هزینه هایی در اولویت هستند. با این کار شما می توانید هزینه های خود را مدیریت کنید.

در اینجا به بررسی 4 راه برای بهبود فضای حمام می پردازیم.

راه حل اول:

کاشی کردن از کف تا سقف

کاشی کاری از کف تا سقف می تواند بسیار تاثیرگذار باشد. با این کار شما می توانید متناسب با سلیقه خود فضای سنتی و مدرن ایجاد کنید. شاید در ابتدا بگویید که هزینه زیادی نیاز است، اما اینگونه نیست. قرار نیست شما همه دیوار ها کاشی کنید. بلکه برای یک یا دو دیوار اصلی کاشی کاری نیاز است. برای اینکار یک تعمیرکار در نزدیکی محل زندگی خود پیدا کنید و کارها را به او سپارید.

حمام لوکس

استفاده از کاشی کف و کاشی دیواری با طرح یکسان

اجرای یک نوع کاشی روی کف و دیوار می تواند فضای خاصی را به وجود بیاورد. برای جلوه بیشتر بهتر است یک یا دو دیوار را کاشی کنید. و برای بقیه دیوار ها از دیوار ساده تک رنگ و یا دیوار سفید بهره بگیرید. دیواره های سفید می تواند بیش از پیش جلوه کاشی ها به نمایش بگذارد.

حمام لوکس

بعضی از افراد دوست دارند سرتاسر دیوارهای حمام را کاaی کنند. در این حالت می توانید از کاشی های کلاسیک کوچک با دوغاب چند درجه تیره استفاده کنید. این سبک از کاشی کاری نیز می تواند فضای بسیار جذابی ایجاد کند. برای اینکار می توان از کاشی ها بزرگ که طرح کاشی های ریز دارند استفاده کرد.

استفاده از آینه بزرگ

استفاده از آینه می تواند جلوه خاصی به حمام شما ببخشد. استفاده از آینه های بزگ می تواند یک حمام لوکس بسازد. استفاده از آینه های بزرگ فضا را بزرگتر نشان می دهد. حتی می تواند فضا را دو برابر بزرگتر کند. در این حالت حمام همانند یک واحد بزرگ به نظر می آید.

حمام لوکس

کلام آخر

همه ما به دنبال داشتن حمام لوکس تر هستیم. در مواردی می توان هزینه ها را مدیریت کرد و با حداقل هزینه بهترین تغییرات را اجرا کرد. استفاده از یک فول ست روشویی می تواند یک گزینه جذاب برای تغییر دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی شما باشد. برای انتخاب و خرید کابینت روشویی بدون واسطه از تولیدکننده تماس بگیرید.

One thought on “روش های کاربردی و اقتصادی برای ساختن حمام لوکس تر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *