بهترین رنگ سال حمام در سال 2023

بهترین رنگ سال حمام

ترند رنگ سال حمام چه رنگی است؟

آیا به دنبال بهترین رنگ های رنگ حمام در سال 2023 برای الهام گرفتن و ایده ها هستید؟ با ما در این مقاله همراه باشید. در این مقاله می خواهیم ترندهای رنگ سال حمام را بررسی کنیم.

بدون شک، انتخاب رنگ مناسب حمام، سرویس بهداشتی شما را متحول کند و زیبایی آن را چندین برابر کند. به عنوان مثال، رنگ آمیزی دیوارها به رنگ سفید می تواند یک حمام کوچک را بزرگتر نشان دهد. به همین ترتیب، رنگ های زیرین در رنگ دیوار حمام شما باید مکمل دکوراسیون فضای شما باشد.

در هر صورت، این لیست از محبوب ترین رنگ های سال 2023 برای الهام بخشیدن به ایده هایی برای تغییر دکوراسیون حمام رویایی آینده شما طراحی شده است.

به گفته طراحان داخلی برتر، طرح‌های رنگی مدرن آبی، سبز روشن، و رنگ‌های خنثی گرم حمام در سال 2023 محبوب هستند. به روشی مشابه، سایه‌هایی مانند مایل به قهوه‌ای، حمام‌های تمام سفید، و ته‌رنگ‌های طبیعی گرم نیز امسال مد شده‌اند. صرف نظر از این، یافتن رنگ دیوار مناسب می تواند یک فضای خسته کننده و قدیمی را به فضایی دلپذیر تبدیل کند.

  1. رنگ بال کبوتر

یکی از رنگ هایی که می تواند بهترین رنگ سال حمام باشد، رنگ کرمی روشن معروف ب بال کبوتر است. این رنگ خنثی دوست داشتنی برای حمام به دلیل تطبیق پذیری آن مشهور است. با رنگ های مایل به قرمز، خاکستری و بژ، کاملاً با اکثر دکوراسیون مدرن حمام هماهنگ می شود.

همین انعطاف‌پذیری است که این رنگ را رنگی مورد علاقه طراحان کرده است. علاوه بر این، این رنگ یکی از آن رنگ‌های کم‌رنگی است که عمق کافی برای تضاد قرنیزهای سفید و سقف حمام دارد.

بهترین رنگ سال حمام

  1. رنگ سبز آبی نمک دریا

دومین رنگ ترند شده امسال، رنگ سبز آبی است. این رنگ به رنگ نمک دریا شروین ویلیامز نیز معروف شده است. نمک دریا اثر شروین ویلیامز، یک سایه نمادین است که بسیاری از کارشناسان دکوراسیون ادعا می کنند که رنگ سبز آبی حمام عالی است. با ته رنگ های خاکستری روشن و سبز، طبیعت نرم و خاموش آن یک گزینه رنگ دیوار خیره کننده را ایجاد می کند. این رنگ برای حمام های کوچک می تواند گزینه بسیار مناسب برای حاما های کوچک باشد.

یکی دیگر از دلایل محبوبیت این رنگ برای حمام این است که نمک دریا حس آرامش را ایجاد می کند. این امر به ویژه زمانی که در حمام هایی با نور طبیعی استفاده می شود، صادق است. با این وجود، نمک دریا یکی دیگر از سایه های محبوب حمام است که عمق کافی برای تضاد با سقف های سفید یا تزئینات دارد.

  1. رنگ ترمه خاکستری بنجامین مور

ترمه خاکستری بنجامین مور یکی دیگر از رنگ های گرم حمام با رنگ های آبی و سبز است. ما آن را به عنوان یک رنگ خنثی خاکستری ملایم توصیف می کنیم که گرمای کافی برای جلوگیری از سرد شدن بیش از حد دارد. یکی از کلیدهای بازگشایی زیبایی این رنگ محبوب حمام، ست کردن آن با مبلمان سبک و گرمتر است.

از این رنگ می توانید در حمامی که تزئینات داخلی و تجهیزات سفید رنگ استفاده شده، استفاده از این رنگ برای دیوار ها می تواند نتایج جذابی را بوجود بیاورد.به همین ترتیب، گرمای این رنگ در حمام های کوچکی که نور طبیعی زیادی ندارند، بارزتر است. حتی استفاده از این رنگ سبز مایل به خاکستری گرم می تواند واقعاً نیم یا یک چهارم حمام کوچکتر را متحول کند.

  1. رنگ کامئو

یکی از محبوب ترین رنگ های رنگ حمام، رنگ سفید کامئو است. این رنگ خنثی گرم به اندازه کافی خاکستری دارد تا پس زمینه ای فوق العاده برای تم های دکور سفید حمام باشد. همچنین به اندازه کافی روشن و مطبوع است که می تواند در حمام با نور کم استفاده کرد.

چیزی که واقعاً در مورد این رنگ دیوار حمام عالی است این است که رنگ سفید کامئو ممکن است در هنگام استفاده از رنگ داخلی با قیمت نسبتاً خوبی یک لایه پوشش دهد.

ایده حمام کوچک

از آینه ها در حمام های کوچک بدون نور طبیعی استفاده کنید تا بزرگتر به نظر برسند. یک آینه روشویی پهن یا بلند در حمام بدون پنجره، نور را منعکس می کند تا فضا را از نظر بصری گسترش دهد.

  1. آبی رنگ پریده (آبی نیلی کبالتی)

یکی دیگر از آن رنگ های آبی رنگ پریده دیوار حمام است که واقعاً به نظر می رسد در برابر تزئینات و کاشی های سفید ظاهر می شود. شکی نیست، این یک آبی مه آلود ظریف است که به سرویس های کوچک و متوسط ​​زیبایی و جذابیت می بخشد.

همچنین شایان ذکر است، این رنگ آبی خاص دارای رنگ‌های نیلی و کبالتی است، اما همچنان به اندازه‌ای گرم است که با تزئینات یا کابینت‌های کرم رنگ هماهنگ شود.

بدون تردید، این رنگ آبی خنثی یکی از بهترین های رنگ سال حمام است که بسیار مورد علاقه طراحان دکوراسیون قرار گرفته است. این رنگ یکی از بهترین گزینه ها برای ست کردن با رنگ های سفید یا کرمی در حمام است.

 

  1. رنگ سفید روشن (Extra White)

این رنگ می تواند بهترین رنگ سفید شفاف برای روشن کردن حمام با نور طبیعی محدود باشد. رنگ سفید روشن اغلب در تزئینات و سقف حمام استفاده می شود. به طور مشابه، اگر به یک پس‌زمینه خنثی خنک‌تر برای مبلمان حمام یا دکوراسیون با رنگ‌های برجسته و برجسته نیاز دارید، دیوارهای سفید روشن را توصیه می‌کنیم. همچنین می‌توانید آن را با رنگ دیواری آبی سرد هماهنگ کنید.

  1. رنگ آبی والسپار

یکی دیگر از ترندهای رنگ سال حمام با رنگ آبی، آبی سعادتمند Valspar یکی دیگر از انتخاب‌های برتر برای طراحان داخلی در سال 2023 است. اما یافتن رنگ آبی حمام که خیلی چشمگیر نباشد می‌تواند دشوار باشد، اما این رنگ نیلی ملایم می تواند عالی باشد. شما می‌توانید به راحتی کاشی‌های سفید حمام خود را با این رنگ آبی مایل به خاکستری ملایم که رنگی ساده برای طراحی است، تضاد کنید.

  1. رنگ آبشار شروین ویلیامز

این رنگ یک رنگ سبز عمیق و مجلل است که می تواند ظرافت را به حمام های کوچکتر که نور طبیعی زیادی دارند اضافه کند. از این رنگ به عنوان رنگ کابینت حمام به رنگ سبز و یا روی دیوارهایی با تزئینات سفید شفاف یا کتانی استفاده کنید.

همچنین به طرز شگفت انگیزی با روشویی های سفید و حمام های کاشی کاری شده هماهنگ می شود. این رنگ سبز کلاسیک به‌عنوان یک رنگ سبز عمیق، به خوبی با وسایل حمام برنجی و تزئینات گیلاسی هماهنگ می‌شود .

یکی از نکات مهم که در انتخاب بهترین رنگ حمام وجود دارد، آبشارها را می‌توان به‌عنوان یک رنگ برجسته زیبا در حمام استفاده کرد، بدون اینکه اتاق را زیاد تاریک کند.

توجه داشته باشید که این رنگ که متمایل به آبی مایل به سبز است، یک رنگ سرد است. در نتیجه، شما باید از آن در حمام هایی با تنالیته رنگ های گرم تر یا مبلمان چوبی استفاده کنید.

 

سوالات متداول رنگ حمام

از کدام رنگ در حمام اجتناب کنید؟

رنگی که در حمام باید از آن اجتناب کنید قرمز است. علاوه بر این، باید از رنگ های تیره مانند زرد، نارنجی یا مشکی در حمام اجتناب کنید. حتی رنگ های برخی از رنگ های سفید ممکن است اشتباه بزرگی در رنگ آمیزی حمام باشد. آنچه در حمام بهتر عمل می کند، رنگ های خنثی مانند خاکستری روشن، رنگ های مایل به سفید گرم تر، و آرام بخش و سبز آبی ملایم هستند. دکوراسیون فعلی حمام، مبلمان و وسایل شما باید الهام بخش ایده های رنگ آمیزی باشد. این شامل هماهنگی رنگ دیوار، تزئینات و سقف با کابینت های حمام، کاشی ها، سینک ظرفشویی و روشویی های موجود است.

در حمام‌های کوچک، از سایه‌های روشن‌تر مانند رنگ‌های سفید گرم‌تر، رنگ‌های خاکستری روشن‌تر و رنگ‌های سفید شفاف برای باز کردن فضا استفاده کنید. اگر فضای کوچک شما نور طبیعی زیادی دارد، می توانید کمی تاریک تر شوید.

در حال حاضر چه رنگ هایی برای حمام محبوب هستند؟

رنگ های رنگ حمام که در حال حاضر محبوب هستند، سایه های طبیعی گرم رنگ بال کبوتر و رنگ آبی والسپار است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

کلام آخر

مجموعه ورتا تولید کننده انواع فول ست روشویی و ست کابینت روشویی می باشد. این مجموعه تولیدکننده انواع روشویی سنگی و سرامیکی می باشد. کلیه محصولات این مجموعه با گارانتی ارائه می شود که می توانید با خیالی راحت از آن استفاده کنید و از کیفیت آن لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *