تولید روشویی شیشه ای مدرن

تولید روشویی شیشه ای

سرویس های بهداشتی نقطه مهم خانه ها و ادارات و هتل ها و…. به شمار می روند که باید همیشه تمیز و مرتب باشند. یکی از تجهیزاتی که در سرویس بهداشتی استفاده می شود روشویی ها هستند و تولید روشویی شیشه ای در انواع مدل، جنس و اندازه مختلفی انجام می گیرد. یکی از انواع روشویی های سرویس بهداشتی، روشویی شیشه ای است که با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین شیشه ها تولید شده و در برابر ضربات از خود مقاومت نشان می دهد.

تولید کننده روشویی شیشه ای

تولید کننده روشویی شیشه ای سعی می کند با استفاده از متریال با کیفیت و طراحی ایده آل یک محصول کاربردی و با کیفیت تولید کند تا علاوه بر زیبا سازی محیط سرویس بتواند دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد و در محیط شلوغ نیز بتوان از آن استفاده کرد بدون این که در برابر عوامل ضعیف آسیب پذیر باشد.

تولید روشویی شیشه ای برای سرویس های بهداشتی کوچک

امروزه روشویی شیشه ای به دلیل کمتر اشغال کردن فضا مورد توجه افرادی که سرویس بهداشتی و حمام آن ها کوچک است واقع شده و می توانند با نصب این مدل روشویی فضای سرویس دلباز تری داشته باشند. روشویی شیشه ای می تواند جایگزین مناسبی برای روشویی های سرامیکی باشد.

این نوع روشویی از ترکیب شیشه و در برخی موارد سنگ های با کیفیت تولید شده است که می تواند المان عالی برای سرویس های بهداشتی کوچک و متوسط باشد. سینک شیشه ای این اطمینان را به شما می دهد که سرویس بهداشتی شما روشن و زیبا تر شود.

 

روشویی شیشه ای مات

 

نکات مهم در هنگام خرید روشویی شیشه ای

امروزه تولید روشویی شیشه ای با استفاده از بهترین تکنولوژی و خط تولید انجام می گیرد و تولید کنندگان به کیفیت ساخت اهمیت زیادی می دهند . روشویی شیشه ای حمام در اندازه و شکل های مختلفی تولید شده و در مدل های شیشه شفاف، شیشه سفید، شیشه مات، شیشه رنگی عرضه شده است.

بنابراین خریداران می توانند این محصول را مطابق با ابعاد و اندازه سرویس بهداشتی و سلیقه خود خریداری کنند. در هنگام خرید حتما به ضخامت کاسه روشویی دقت کنید که حداقل ۱۰ تا ۱۲ میلیمتر ضخامت داشته باشد.

کاسه روشویی شیشه ای به دلیل داشتن ضخامت استاندارد در برابر ضربات محکم و مقاوم است و می تواند تغییرات دمایی سرویس بهداشتی و حمام را تحمل کند بدون اینکه آسیب ببینید و بشکند.

بهترین مکان برای نصب روشویی شیشه ای

روشویی های شیشه ای باید در مکانی که دمای سرویس تنظیم شده نصب شوند تا با تغییرات دما فوری دچار ترک خوردگی نشوند.  همچنین باید در محلی نصب شوند که رفت آمد زیاد نباشد تا امکان برخورد افراد و اجسام با روشویی کاهش یابد. این روشویی را باید بعد از هر بار استفاده بشوید تا لکه ای روی آن نماند و مانند روز اول خرید زیبا و شفاف باشد.

نکات مهم در استفاده از روشویی شیشه ای

در تولید روشویی شیشه ای از شیشه هایی با ضخامت مناسب و استاندارد استفاده می شود اما مانند سنگ در برابر اجسام سنگین مقاوم نیست.  افتادن برس در کف سینک به آن آسیبی وارد نمی کند اما اگر شئ خیلی سنگین باشد درست مانند یک روشویی سرامیکی این نوع روشویی نیز آسیب می بیند. از ریختن آب داغ در داخل سینگ جدا خودداری کنید، چرا که شوک حرارتی و تغییرات دمایی فوری باعث می شود سینک ترک بخورد.

نوع نصب روشویی شیشه ای اهمیت زیادی در سالم ماندن آن دارد، چرا که اگر سینگ به درستی و در مکان مناسبی نصب نشود احتمال شکستن و ترک خوردن آن زیاد است. ضایعات موجود بر روی روشویی را حتما با دست سفت کنید و از سفت کردن بیش از حد آن خودداری نماید.

تولید کننده کاسه روشویی شیشه ای

تولید روشویی شیشه ای در مدل گرد، مستطیل، مربع و سایر اشکال دیگر انجام شده تا پاسخگوی سلیقه های مختلف باشد. بنابراین این محصول برای استفاده در تمام سرویس های بهداشتی طراحی شده و فضای کافی برای اصلاح و شستن دست و صورت فراهم را می کند.

طراحی مناسب و ایده آل این نوع روشویی باعث شده با صرفه جویی در فضای سرویس بهداشتی مکان راحت و جذابی ایجاد نماید و محیط را برای انجام کار های شخصی آماده کند.

جمع بندی

روشویی ها را می توان از تجهیزات بسیار کاربردی در سرویس های بهداشتی دانست و علاوه بر این که نیازی از انسان برآورده می کنند می توانند به عنوان یک محصول تزئینی در سرویس های بهداشتی استفاده شوند.

امروزه تولید روشویی شیشه ای با طرح و مدل مدرن انجام می گیرد، چرا که امروزه از چالش های مهم مدرن کردن و بهینه سازی فضای سرویس بهداشتی و حمام است. برای مشاهده و خرید ست روشویی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *