6 دلیل شگفت انگیز محبوبیت روشویی دیواری

محبوبیت روشویی دیواری

چرا محبوبیت روشویی دیواری افزایش یافته است؟

به طراحی های مدرن و متداول سرویس های بهداشتی امروزی نگاهی بیندازید، روشویی دیواری همیشه محبوب را خواهید دید. محبوبیت روشویی دیواری به علت مزایای خاص آنهاست. روشویی های دیواری، روشویی هایی هستند که به جای زمین به دیوار نصب می شوند. در نتیجه فضای کمتری اشغال می کنند و فضای بیشتری از کف را آزاد می کنند و ظاهری مدرن و ساده و البته وسیع تر ایجاد می کنند.

در طول سال های اخیر محبوبیت وسایل روشویی دیواری، افزایش یافته است. چرا که ویژگی های جذاب این روشویی ها کاربران به خرید و انتخاب این نوع روشویی تشویق می کند. اما آیا می دانید چرا؟ چه چیزی باعث محبوبیت روشویی های دیواری شده است؟ در این مقاله به دلایل افزایش محبوبیت وسایل روشویی های دیواری پردازیم. واقعا به چه دلایلی روشویی های دیواری تا این حد محبوب شده اند؟

6 دلیل محبوبیت

مدرن تر

یکی از دلایل محبوبیت روشویی های دیواری مدرن فاصله گرفتن از مدل های قدیمی و سنتی است. این نوع روشویی با ظاهری جدید فضای بسیار متفاوت تری نسبت به روشویی های قدیمی ایجاد کنند. بنابراین راهی بی نقص برای انتخاب سبک مدرن را ارائه می دهند. حتی زمانی که قصد تغییر تمام قسمت های سرویس بهداشتی را ندارید، این روشویی ها انتخاب مناسبی هستند.

گسترش دهنده فضا سرویس بهداشتی

اگر می‌خواهید از یک سرویس بهداشتی کوچک نهایت استفاده را ببرید یا به ظرافت یک حمام بزرگ اضافه کنید، روشویی دیواری به طور طبیعی حمام را بزرگ‌تر نشان می‌دهد. از آنجایی پایه ندارد و روی زمین قرار نمی گیرد این تصور را ایجاد می‌کند که فضای کف بیش از آنچه که هست وجود دارد و باعث می‌شود فضا بزرگتر به نظر برسد. وقتی روشویی را انتخاب می‌کنید که با رنگ دیوارهایتان مطابقت دارد، این ویژگی می‌تواند یک گام جلوتر برود، بنابراین روشویی تقریباً با فضا ترکیب می‌شود.

تطبیق پذیری بیشتر

روشویی های دیواری در طیف گسترده ای از طرح ها و سبک ها ارائه می شوند. علاوه بر این به دلیل اینکه به دیوار متصل می شوند، دست شما را در انتخاب محل قرارگیری روشویی بازتر می کند. همچنین به دلیل اینکه این روشویی ها به دیوار نصب می شود، ارتفاع آن قابل تنظیم است. در نتیجه می توانید متناسب با قد افراد خانواده آن را نصب کنید و چی از این بهتر!؟

از طرفی در بعضی از سرویس های بهداشتی سطح صاف وجود ندارد و یا اختلاف ارتفاع وجود دارد.

لازم نیست آنها را در محلی قرار دهید که در آن یک کف ثابت یا یک سطح صاف وجود دارد. شما می توانید در مورد ارتفاع میز خود تصمیم بگیرید و آن را مطابق با نیاز خود تنظیم کنید. این تطبیق پذیری یک نقطه قوت بزرگ در چیدمان های نامناسب است، برای مصرف کنندگانی که خیلی قد بلند یا کوتاه قد هستند و واقعاً برای هرکسی که خواهان شخصی سازی کامل در روشویی های سرویس بهداشتی خود باشد.

جا به جایی آسان

یکی دیگر از ویژگی های روشویی های دیواری قابلیت حمل بودن آن است. به طور کلی، این روشویی ها سبک‌تر و راحت‌تر از مدل‌های بزرگ پایه دار جا به جا می‌شوند. در حالی که نصب روشویی های دیواری سخت تر است، جابجایی آنها از مکانی به مکان دیگر آسان تر است. بادوام و محکم، به گونه ای ساخته شده اند که در برابر تاب خوردگی که می تواند در رطوبت سرویس بهداشتی در طول زمان رخ دهد، مقاومت کنند.

فضای کاربردی بیشتر

امروزه به دلیل تغییر سبک زندگی و نقلی تر شدن منازل محبوبیت روشویی های بالاتر، نوع دیواری که از روی زمین بلند می شوند، دسترسی به لوازم حمام را آسان تر می کنند. به جای خم شدن و حفاری عمیق در پشت فضای ذخیره سازی خود، می توانید سریع به اقلام دسترسی پیدا کنید. به همین ترتیب، روشویی های شناور اغلب دارای طرحی هستند که به کشوها و فضای قابل استفاده بیشتر اجازه می دهد.

مد روز

در حالی که گرایش‌ها از جایی می‌آیند، و ویژگی‌های متعدد روشویی‌های شناور به راحتی می‌توان فهمید که چرا آنها را به خود جلب کرده‌اند، این واقعیت باقی می‌ماند که آنها واقعاً امروزی هستند. محبوبیت باعث محبوبیت بیشتر می شود، بنابراین یک ترند بودن احتمالا باعث شده است که روشویی های شناور همچنان محبوب باشند. هنگامی که مردم در حال تزئین حمام خود هستند و در مورد ویژگی ها تصمیم می گیرند، اغلب به سایر ویژگی های محبوب نگاه می کنند. هنگامی که مجلات، وبلاگ ها و ویترین های طراحی دارای روشویی های دیواری هستند، مصرف کنندگان متوجه می شوند و این ایده بیشتر جلب توجه می کند.

آیا روشویی های دیواری برای شما مناسب هستند؟ چه در حال ساختن خانه جدیدی باشید، چه در حال بازسازی باشید، یا فقط در مورد روند روشویی دیواری کنجکاو باشید، درک مزایایی که آنها ارائه می دهند، کلید درک دلیل محبوبیت روشویی دیواری است. از تطبیق پذیری آنها گرفته تا بزرگتر نشان دادن فضا، گسترش فضا سرویس بهداشتی، این روشویی ها چیزهای زیادی برای ارائه دارند.

کلام آخر

مجموعه ورتا تولیدکننده انواع روشویی های کابینتی در ابعاد و مدل های مختلف می باشد. برای مشاهده انواع روشویی کابینتی، روشویی سلطنتی، ست کابینت روشویی وارد شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *