5 ایده نظم کمد حمام

ایده نظم کمد حمام

ایده نظم کمد حمام برای فضایی تمیز

اگر تا به حال یک کمد یا کشوی آشفته را مرتب کرده اید، می دانید که چقدر می تواند زندگی را تغییر دهد. وقتی صحبت از ایده نظم کمد حمام می شود، یک صفحه نمایش مرتب می تواند معجزه کند زیرا محصولات موجود در حمام اغلب استفاده می شوند. مهمترین قدم اول برای سازماندهی کمد حمام، شلوغ کردن آن است. هنگامی که متوجه شدید که کدام اقلام ارزش نگهداری دارند، هر محصول را بر اساس دسته بندی جدا کرده و آنها را به ترتیبی مانند سطل ها و میزهای گردان مرتب کنید.

در این مقاله به شما ایده هایی برای چیدمان کمد حمام تمیز و منظم و برخی از ملزومات سازمانی می دهیم که می توانید از فضای کمدتان نهایت استفاده را ببرید. با کمد دستشویی بهم ریخته خداحافظی کنید زیرا پس از خواندن این مقاله و اجرای این ایده ها، دوباره چیزی در کمد حمام شما کم نخواهد شد!

پاکسازی و تمیز کردن

این زمان مهمترین بخش است. شما نمی خواهید همه چیز را نگه دارید. شما می خواهید مواردی را که دیگر استفاده نمی کنید یا هرگز استفاده نخواهید کرد را پاکسازی کرده و بیرون بیاندازید. شما می خواهید زمان بگذارید و همه چیز را غربال کنید و مطمئن شوید که وسایل غیر ضروری را نگه ندارید.

بعد از اینکه همه چیز را تمیز کردید و از این مرحله عبور کردید، کمد را خالی کنید و آن را به طور کامل تمیز کنید. تمام قفسه ها و پشت کمد را پاک کنید.

دلیل آشفتگی را ارزیابی کنید

پس از پاکسازی، هر مورد را دسته بندی کنید و آنها را در محل معین قرار دهید. این به شما کمک می کند تا نوع فضای ذخیره سازی مورد نیاز برای این پروژه را ببینید.

اگر مطمئن نیستید که چگونه یا از کجا سازمان دهی حمام خود را شروع کنید، با چند دسته ساده شروع کنید: مو، آرایش، لوسیون و غیره.

انتخاب محصول

شما می خواهید کمد شما کاملاً کاربردی باشد و به راحتی دقیقاً آنچه را که نیاز دارید در زمان کمی پیدا کنید. همچنین داشتن کمد دیواری نیز خوب است. چرا که فضای نسبتا بزرگی را برای قرار دادن اشیا تامین می کند. بهتر است برای ساماندهی اساسی انواع سطل ها و سبدها تهیه کنید. استفاده از نظم دهنده ها این اطمینان را به شما می دهد که تمام نیازهای خود را مرتب اما دم دست قرار دهید.

یک راه حل فوری برای افزایش زیبایی حمام این است که همه چیز را در سبدها و سطل ها قرار دهید. منظور ما همه چیز است. یعنی هر آنچیزی که قرار است در کمد قرار گیرد در داخل نظم دهنده ها قرار دهید. به خصوص برای صاحبان خانه که نیاز به یک قفسه باز برای قرار دادن تمام لوازم بهداشتی خود دارند، قبل از قرار دادن در قفسه، وسایل خود را در یک سبد تزئینی یا یک سازمان دهنده کاربردی قرار دهید.

زمانی که اشیا در سطل‌ها و نظم دهنده ها قرار می دهید، می توانید آن ها را دسته بندی کنید. تعیین الگوی قرار دادن نظم دهنده با شماست. بهتر است اقلامی که هرروز استفاده می کنید در مرکز و جلو کمد قرار دهید.

اگر می‌خواهید کمد حمام جذابی داشته باشید، به این فکر کنید که آن را متقارن کنید. تطبیق سطل‌ها با برچسب‌ها ظاهری متعادل به کمد شما می دهد و آن را به جای سطل‌های اندازه‌های تصادفی در همه جا منسجم‌تر می‌کند.

برچسب زدن

گاهی اوقات وقتی سازماندهی می کنید، یادآوری اینکه همه چیز را به کجا منتقل کرده اید دشوار است. برای کمک در این زمینه، عاقلانه است که به همه چیز برچسب بزنید. در یافتن چیزهایی که نیاز دارید در کوتاه ترین زمان نیز بسیار مفید است.

برو سراغ انسجام

یکی از دلایلی که حمام‌ها می‌توانند به سرعت به هم ریخته شوند، محصولات بی‌شماری است که قرار است آنها را در کمد قرار دهید. با مجموعه ای از سبدها یا سطل های ذخیره سازی متناسب، فضا را ساده کنید. اگر بتوانید نظم دهنده های در دار پیدا کنید، تمیز نگه داشتن کمد حمام شما آسان تر خواهد بود.

یک پالت رنگ را انتخاب کنید

کمد حمام شما ممکن است مانند مجموعه‌ای از لوازم آرایش منقضی شده و سنجاق‌های بابی که مدت‌هاست گم شده‌اند به نظر برسد، اما حتی این فضا نیز شایسته توجه زیبایی است. قبل از مرتب کردن کمد خود، یک پالت رنگی انتخاب کنید تا ظاهر تمیزی داشته باشد.

بیش از حد شلوغ نکنید

فقط به این دلیل که شما جا دارید به این معنی نیست که باید آن را پر کنید. یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای به حداقل رساندن آشفتگی این است که فضای خالی را در قفسه‌های خود بگذارید. به جای اینکه لوسیون ها و صابون های خود را به طور کامل جمع کنید، سعی کنید فضای کمی برای تکان دادن باقی بگذارید.

همه چیز باید جای معین داشته باشد

وقتی صاحبان خانه از این فضا به عنوان وسیله ای برای همه چیز از ویتامین ها گرفته تا نمک حمام استفاده می کنند، کمدهای حمام ممکن است به هم ریخته شوند. برای تمیز نگه داشتن کمد خود، به هر کالای انبار شده خانه مناسبی بدهید. تقسیم محصولات خود به سبدها و سطل‌ها یک راه آسان برای اطمینان از اینکه همه چیز در کمد شما عمداً در آنجا قرار داده شده است.

اقلام را مرتب کنید

برای به حداکثر رساندن فضای ذخیره سازی خود بدون ازدحام بیش از حد، خرید مجموعه ای از سطل های ذخیره سازی قابل رویت است. می‌توانید گزینه‌هایی را خریداری کنید که حداقل و کاربردی هستند، و مواد پلاستیکی تمیز کردن آن را در صورت نشتی یا ریختن آسان می‌کند – پس این را در نظر داشته باشید.

بودجه پسند

برای بسیاری از ما، کمد حمام فضایی نیست که ارزش آن را داشته باشد. در عوض، به بودجه پایبند باشید و راه حل های ذخیره سازی اولیه را انتخاب کنید. به عنوان مثال، این کمد حمام مقرون به صرفه که توسط تیم A Fresh Space سازماندهی شده بود، به چیزی بیش از چند سطل پلاستیکی سفید و کمی توجه نیاز نداشت.

کلام آخر

در این مقاله به ایده نظم کمد حمام برای افزایش نظم و زیبایی در حمام پرداختیم. فروشگاه ورتا تولیدکننده انواع روشویی کابینت دار و کابینت روشویی است. برای مشاهده  نمونه ها وارد شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *